Beauxbatons CadıLık ve BüyücüLük OkuLu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Beauxbatons KapıLarını AraLıyor ... ~

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Levicorpus.com

+6
MeLodY Y. Black
JacquaLine B. L'moné
José Javier del Valdez
Jiména W. L'moné
Angel Lily A. B'Lady
Robert Ch
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Jacquelene A. Vanek
Aquamarin 1. Sınıf Öğrencisi
Jacquelene A. Vanek

Kadın
Yaşı [RPG] : 13
Lakapları : Jac, Jack, Jaqi, Cifli Bulaşık Süngeri, Pilli Bebe ya da siz takın..
Büyü Gücü :
Levicorpus.com - Sayfa 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Levicorpus.com - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Levicorpus.com - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Levicorpus.com   Levicorpus.com - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 12:06 pm

Ahahah.. Başlığı görünce kopmadan edemedim xD

Rezillik.. Bence kalsın bu başlık. Üye toplayacakmış.. Peh diyorum. Sanki bir sitede fazla üye olunca bi' şey oluyor.

Bu siteden üye bulabilecek mi acaba merak ediyorum? Rolling Eyes

"Utan" derim..
Mélltrà Jesquén Black
Mélltrà Jesquén Black

Kadın
Nerden [RPG] : Brezilya / Portekiz
Yaşı [RPG] : 11
Lakapları : Jess, Qui, Qeen
Büyü Gücü :
Levicorpus.com - Sayfa 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Levicorpus.com - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Levicorpus.com   Levicorpus.com - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 12:14 pm

Ne aptalca bi konu. Nasıl böyle üye çekebileceğini düşünüyor ki?

MeLL, iyi coşmuşsun sen de Very Happy Nasıl diagonyolu hakkında bu kadar şey biliyosun şaşırdım Razz
Paigé Searlus
La Café cLair de Luné Sahibi

Erkek
Nerden [RPG] : République française
Yaşı [RPG] : 26
Lakapları : Tarafsız
Büyü Gücü :
Levicorpus.com - Sayfa 2 Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Levicorpus.com - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Levicorpus.com   Levicorpus.com - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 8:33 am

MeLodY Y. Black demiş ki:
Hatırlamıyorum sallamıştım adımı. Bi de Diagon Yolu'nun adminlerine dandik dediler Evil or Very Mad Sonra onları savunduk diye bizi bumladırlar ve küfrettiler Evil or Very Mad

DiagonYolu çok güzeldi, ama o senin kocan da bana hakaret etmişti ismi Trane olan. Sanırım profesör başvurusu yapmıştım pm de. Bana hademe bile olamazsın demişti. O kadar emin olma.
MeLodY Y. Black
Muggle Bilimleri Profesörü
Muggle Bilimleri Profesörü
MeLodY Y. Black

Kadın
Nerden [RPG] : Brezilya / Portekiz
Yaşı [RPG] : 20,5 :lol:
Lakapları : Melijiq , Meliş, Melo, MeLL Vs. Vs.
Büyü Gücü :
Levicorpus.com - Sayfa 2 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Levicorpus.com - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Özel Yetenek : Animagus

MesajKonu: Geri: Levicorpus.com   Levicorpus.com - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Nis. 10, 2009 4:41 pm

Paigé Searlus demiş ki:
MeLodY Y. Black demiş ki:
Hatırlamıyorum sallamıştım adımı. Bi de Diagon Yolu'nun adminlerine dandik dediler Evil or Very Mad Sonra onları savunduk diye bizi bumladırlar ve küfrettiler Evil or Very Mad

DiagonYolu çok güzeldi, ama o senin kocan da bana hakaret etmişti ismi Trane olan. Sanırım profesör başvurusu yapmıştım pm de. Bana hademe bile olamazsın demişti. O kadar emin olma.

Ahh bu onun sorunu. Diagon'u kötüLemez. Tek sorun doğru düzgün RPG yapamayan insanLarLa doLu oLması (:

Levicorpus.com
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2